O Naszej Kawiarni


Naszą pasją od zawsze były filmy i zamiłowanie do aromatycznej kawy. Marzyliśmy o kameralnym miejscu, w którym nie tylko można będzie spotkać się z najbliższymi przy filiżance pysznej kawy ale też zobaczyć stare, kultowe filmy. Z czasem nasze marzenia zaczęły nabierać realnych kształtów i znaleźliśmy odpowiednie miejsce do którego serdecznie Was zapraszamy!

W centrum Starego Miasta, a jednak z dala od turystycznego zgiełku, w cieniu Kaplicy Królewskiej i Bazyliki Mariackiej mieści się niezwykle kameralna i sentymentalna kawiarnia zamknięta „W Starym Kadrze”.

W oddzielnej części naszej kawiarni możecie zasiąść w wygodnym fotelu i popijając ulubioną kawę przenieść się w czasie dzięki kultowym filmom. Wstęp na wszystkie seanse jest darmowy i mamy nadzieję, że będzie dla Was idealnym dodatkiem do ulubionej kawy, herbaty i domowego ciasta. Filmy wyświetlamy codziennie o godz.: 17:00 i 20:00. W naszym menu znajdziecie również wino, drinki i regionalne piwo.

http://wstarymkadrze.pl/wp-content/uploads/2015/04/Nowe-nagranie-220150404-112527.m4aTeam

Przemek


Sławek
Repertuar


W oddzielnej części naszej kawiarni możecie zasiąść w wygodnym fotelu i popijając ulubioną kawę przenieść się w czasie dzięki kultowym filmom. Wstęp na wszystkie seanse jest darmowy i mamy nadzieję, że będzie dla Was idealnym dodatkiem do ulubionej kawy, herbaty i domowego ciasta. W naszym menu znajdziecie również wino, drinki i regionalne piwo.ZALOGU SIĘ
FILM