Projekcja
 


Repertuar zmienia się co dwa tygodnie. Przez cały dzień wyświetlany jest ten sam film o trzech porach: o godz.: 17:00 i 20:00. Na wszystkie seanse filmowe obowiązuje rezerwacja telefoniczna pod nr tel.: 58 682-15-67

Aktualny repertuar dostępny jest po zalogowaniu. Proces rejestracji trwa około minuty. Po zarejestrowaniu się na naszej stronie będziesz regularnie, co dwa tygodnie, otrzymywał/a newslettera z aktualnym repertuarem.

W każdym repertuarze staramy się dobrać tytuły filmowe, które są klasyką gatunku. Bardzo często wracamy do starego, sprawdzonego i nieco już zapomnianego kina, co nie wyklucza jednak tytułów filmowych, które jeszcze niedawno gościły na dużych ekranach.

Dobierając repertuar chętnie inspirujemy się Waszymi sugestiami. Macie zatem wpływ na to, co wyświetlimy. Czasami ze względu na ograniczenia naszej licencji nie wszystkie pokazy będziemy mogli zorganizować, ale jeśli tylko uda nam się zorganizować film na oryginalnym nośniku i będzie on należał do wykupionej przez nas licencji możesz spodziewać się swojego ulubionego filmu w naszym repertuarze!

Na wszelkie sugestie dotyczące tytułów filmowych czekamy pod adresem mailowych: kawiarnia@wstarymkadrze.com

Zaloguj się i pobierz aktualny repertuar
Wszystkie osoby, które polubiły nasz Fan Page otrzymają karty zniżkowe ze stałym rabatem 10% na całe menu.

W zamian za stare książki, płyty winylowe, starocie, które zalegają na strychach czy piwnicach otrzymacie od nas zniżkę 20% na menu.

Posiadacze Metropolitalnej Karty do Kultury (www.kartadokultury.pl) otrzymają u nas 10% zniżki na całe menu.


Warte uwagii

Akcja „zawieszonej kawy”

Sesje zdjęciowe „W Starym Kadrze”

Rezerwacja miejsc


Repertuar